ABUS

Bezpečný domov = pocit pohodlia a istoty

ABUS vám poskytuje inovatívne riešenie, ako zabezpečiť Váš dom od pivnice až po strechu. Sortiment ABUS zahŕňa rôzne zabezpečenia okien a dverí a uzamykacie systémy.

Zlodeji najčastejšie používajú na vniknutie do objektov okná a balkónové dvere.

Či už je bežné okno zatvorené alebo v polohe na vetranie… Okno v polohe na vetranie je otvorené okno, ktoré zlodej dokáže za pár sekúnd vypáčiť skrutkovačom. Ani zatvorené okno nie je žiadna zvláštna prekážka.

Taktiež je tu riziko nehody najmä pre malé deti, ktoré môžu okno otvoriť a ľahko z neho vypadnúť. ABUS má pre vás širokú ponuku bezpečnostných opatrení.

Vhodné je zabezpečiť obe strany okna alebo balkónových dverí. Pri zabezpečovaní Vašich okien, by ste mali venovať pozornosť nielen strane, na ktorej je kľučka, ale tiež pántovej strane okna.

Okenné zámky ABUS spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a poskytujú maximálnu ochranu proti vlámaniu. Zabezpečenie značky ABUS sa vyznačuje tiež moderným dizajnom a jednoduchou obsluhou.

 

Kontaktujte nás!

Bezpečnostné zámky na okná

Prídavne zámky na dvere

Závory na dvere

  •  

Galéria produktov

Ďalšie produkty

Bezpečnostné vložky

Vložky rozmerovo zodpovedajú slovenským a európskym normám a sú plne kompatibilné s bežne používanými zadlabacími zámkami. V ponuke bezpečnostné vložky od renomovaných výrobcov.

Bezpečnostné kovania

Certifikované bezpečnostné kovanie s prekrytím chráni bezpečnostnú vložku proti odvŕtaniu a vylomeniu. Voľbu kovania je nutné prispôsobiť bezpečnostnej triede vybraných dverí.

Bezpečnostné visiace zámky

Visacie zámky majú v dnešnej dobe širokú možnosť využitia a možno ich použiť takmer kdekoľvek. Viac informácií nájdete v našom sortimente. 

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS