ZABUCHNUTÉ DVERE? NONSTOP OTVÁRANIE DVERÍ

Bezkonkurenčné ceny

Vyrážame ihneď

Nonstop služba

Dlhoročné skúsenosti

Licencovaná služba

Zabuchnuté dvere do bytu alebo domu? Stratili ste kľúče? Zlomil sa vám kľúč v zámke? Kľúčová služba Lock Service vám pomôže s touto nepríjemnou situáciou.

Jednoducho a bezpečné vám otvoríme vaše zabuchnuté dvere.

V rámci celého Bratislavského kraja vám otvoríme všetky typy dverí.

Stačí zavolať na našu nonstop linku +421 905 754 798vyrážame okamžite vyriešiť problém zabuchnutých dverí.

Naši spokojní zákazníci

Veľmi pekne ďakujeme. Prišli ihneď, otvorili dvere za chvíľku. Odporúčam.

Martin M.

Oslovila som spoločnosť Lock, nakoľko som si zabuchla dvere, keď som išla odprevadiť návštevu. Prišli do 10 minút, dvere otvorili bez poškodenia.

Jana M.

Pán prišiel, za 5 sekúnd otvoril zabuchnuté dvere, maximálna spokojnosť, ďakujem.

Gergely K.

lock service, klucova sluzba, otvaranie zabuchnutych dveri, lock auto

Zabuchnuté dvere? Nepríjemná záležitosť, ktorú naša firma Lock Service hravo vyrieši!

Ponúkame vám kompletné zámočnícke práce od otvárania dverí cez zabuchnuté kľúče v aute, zabuchnuté dvere až po zabezpečovanie dverí, opravu dverí po vlámaniu. My vieme ako otvoriť zabuchnuté dvere. Inštalujeme prídavné zámky, štítky, bezpečnostné kovanie a rôzne typy závor.

Komu sa doteraz nepodarilo dostať sa do situácie, kedy mal zabuchnuté dvere a nemohol sa dostať dovnútra. Všetci to poznáme. V hlave človeku začne plynúť doslova hrôzostrašný scenár o tom, čo všetko sa v tej chvíli lavínovito mení, čo nestihnete, čo to zase bude stáť a jediné, čo vás v tej chvíli zaujíma, je otázka čo robiť. Odpoveď je jednoduchá. Zachovajte pokoj a na zabuchnuté dvere zavolajte našu firmu, ktorá je tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Zabuchnuté dvere Bratislava – varovanie!

V prípade, že máte zabuchnuté dvere, odporúčame nedobývať sa dovnútra vlastnými silami a zavolať odborníkov. Ak tieto rady neposlúchnete, vystavujete sa nebezpečenstvu poškodenia zámku alebo aj vlastných dverí. Nielenže zabuchnuté dvere väčšinou nepovolí ale k výmene poškodeného zámku potom budete rovnako potrebovať odborníkov a celá záležitosť sa predraží.

Zabuchnuté dvere sú vždy hrozivú situáciou, ktorá príde nevhod. Niekedy je však táto situácia ešte horšia o to, že ste sa napríklad vplyvom prievanu ocitli na chodbe alebo pred vaším rodinným domom a zabuchnuté dvere vás delí od vašich malých potomkov alebo naopak nemohúcich rodičov. Ide teda o čas a bleskurýchle vyriešenie možnej nebezpečnej situácie. V tento moment je pre vás zámočnícka firma Lock Service určite dobrou voľbou.

lock service, klucova sluzba, otvaranie zabuchnutych dveri, lock auto

Zabuchnuté dvere Bratislava – oprava alebo výmena zámku

Možno nemáte zabuchnuté dvere ale máte poškodený zámok a nie je možné dvere odomknúť alebo naopak zamknúť. Naše časté výjazdy sú tiež k zámkom, ktoré sú poškodené z dôvodu pokusu o vlámanie do bytu, domu či iného objektu. Zavolajte nás a naši odborníci z kľúčovej služby Lock Service rýchlo prídu na miesto určenia a zámok opravia alebo v prípade nutnosti vymenia.

Zavolajte nám aj v prípade, že vás zámok dverí len občas hnevá. Je totiž len otázkou času, kedy sa zasekne v tej najnevhodnejšej chvíli a znemožní vám dostať sa dovnútra alebo aj von. Spoľahlivosť zámku musí byť stopercentná. Pracovníci našej firmy Lock Service zámok opravia tak, aby ste sa naň mohli skutočne spoľahnúť.

Zabuchnuté dvere Bratislava – ďalšia ponuka našich služieb

Naša firma Lock Service vám vyrieši nielen zabuchnuté dvere bytu, domu, kancelárie alebo inej budovy. Či ste už stratili kľúče, boli vám ukradnuté alebo ste zabudli kľúče vo vnútri miestnosti alebo priamo v zámku dverí, dokážeme si s tým poradiť. Vieme nielen otvoriť ale tiež opraviť ako kovové, tak drevené dvere, zničené napr. pri násilnom vniknutí. Zachránime vám aj zabuchnuté kľúče v aute.

Naša firma Lock Service vám ponúka akékoľvek zámočnícke práce ako sú výroba kľúčov a autokľúčov, opravy zámkov a autozámkov, výmena zámkov a autozámkov, montujeme a demontujeme spínacie skrinky a zámky trezorového typu. Vykonávame opravy zámkov u starých i nových áut rôznych značiek. Ponúkame otváranie zabuchnutých dverí auta, bytu a domu, otváranie zamknutých dverí, zabezpečovanie dverí, opravy dverí po vlámaniu. Inštalujeme prídavné zámky, štítky, bezpečnostné kovanie a rôzne typy závor.

bezpecnostné dvere
lock service, klucova sluzba, otvaranie zabuchnutych dveri, lock auto

Zabuchnuté dvere Bratislava – máme profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti

Firma Lock Service má odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s tým, ako zabuchnuté dvere otvoriť. Čo najrýchlejšie prídeme na miesto určenia so všetkým potrebným vybavením a pomôžeme vám. Či ste už nechali kľúče niekde položené vnútri a alebo zastrčené v zámku, sme školení a zruční odborníci a vieme si s takou situáciou poradiť.

Profesionálny prístup pracovníkov firmy Lock Service vás milo prekvapí. Naši odborníci sú prichystaní vám pomôcť kdekoľvek v širokej oblasti našej pôsobnosti a kedykoľvek počas všedných dní aj víkendov a sviatkov. Sme vybavení modernou technikou a všetkými potrebnými nástrojmi a kladieme dôraz na profesionálny prístup k zákazníkovi. Vaše zabuchnuté dvere sú naša starosť.

Či už máte zabuchnuté dvere, nejde vám z nejakého dôvodu zámok odomknúť alebo uzamknúť alebo vám zámok pri dverách niekto poškodil a potrebujete túto situáciu vyriešiť okamžite, zavolajte nás. U firmy Lock Service sa môžete spoľahnúť na kvalitu odvedenej práce týkajúcej sa všetkých zámočníckych prác.

Zabuchnuté dvere Bratislava – ceny a vozový park

Chápeme obtiažnosti a chúlostivosť vzniknutej situácie a máme profesionálny a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Okrem toho vám zaručujeme tú najlepšiu kvalitu za veľmi dobrú cenu. Pre bližšiu predstavu koľko vás budú stáť zabuchnuté dvere alebo iné zámočnícke práce nás neváhajte kontaktovať.

lock service, klucova sluzba, otvaranie zabuchnutych dveri, lock auto

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS