BEZPEČNOSTNÉ VISIACE ZÁMKY

Bezpečnostné visacie zámky a petlice

Visacie zámky majú v dnešnej dobe širokú možnosť využitia a možno ich použiť takmer kdekoľvek. Ak navyše tvorí kombináciu s kvalitnou reťazou alebo pretlicou, spĺňa tie najvyššie požiadavky.

Požiadavky na visací zámok sa líšia v závislosti od potreby jeho použitia. Napríklad visacie zámky rady GRANIT môžu byť použité aj na miestach, kde by mohli byť vystavené sile ťahu až 10 ton.

Taktiež úroveň služieb, ktoré poskytuje ABUS pre množstvo druhov visacích zámkov je mimoriadne kvalitná. Jednou z mnoha služieb je aj zjednotenie (jeden kľúč pre všetky zámky),    ktoré je možné znovu vykonať aj po mnohých rokoch.

V našej ponuke klient nájde rôzne bezpečnostné a uzamykacie systémy, prídavné, visiace zámky,  a pod.

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám ponuku “ušijeme ” na mieru, podľa Vašich požiadaviek a individuálnych potrieb.

V našej ponuke nájdete bezpečnostné visiace zámky ABUS.

Kontaktujte nás

Ďalšie produkty

Bezpečnostné vložky

Vložky rozmerovo zodpovedajú slovenským a európskym normám a sú plne kompatibilné s bežne používanými zadlabacími zámkami. V ponuke bezpečnostné vložky od renomovaných výrobcov.

Bezpečnostné kovania

Certifikované bezpečnostné kovanie s prekrytím chráni bezpečnostnú vložku proti odvŕtaniu a vylomeniu. Voľbu kovania je nutné prispôsobiť bezpečnostnej triede vybraných dverí.

Trezory

Na  zaistenie bezpečnosti, úschovu peňažnej hotovosti, dôležitých dokumentov a iných cenností je potrebná spoľahlivá ochrana. V našej ponuke nájdete trezory špičkovej kvality.

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS