0905 754 798

NON STOP servis otvárania dverí domov a bytov

24 hodinový servis

Najhoršie, čo môžete v takejto situácii spraviť, je pokúšať sa ju vyriešiť na vlastnú päsť. Veľa ľudí sa pod návalom zlosti a zúfalstva pokúša dvere vyraziť. Je to síce efektívny spôsob, ako dostať do bytu, stojí to však pomerne veľa peňazí.

Vyrazením dverí nenávratne poškodíte zámok a často aj dvere samotné. Aké je ideálne riešenie zabuchnutých dverí? Stačí privolať skúseného zámočníka. Ten vám zabuchnuté dvere otvorí bez toho, aby poškodil dvere či zámok. Budete prekvapení, ako rýchlo to zvládne. Za pár sekúnd je váš byt opäť otvorený.

A to bez toho, aby ste následne museli čokoľvek na dverách meniť. Služba otváranie dverí Bratislava vám ušetrí čas, nervy a hlavne peniaze. Otváranie zabuchnutých dverí Bratislava je rýchly a jednoduchý proces, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Otváranie zámkov Bratislava

Otváranie zámkov Bratislava sa však neobmedzuje iba na zabuchnuté dvere. Veľmi častou nehodou spojenou so zámkami je zlomený kľúč. Tu treba postupovať rovnako ako pri zabuchnutých dverách. Nepokúšajte sa zlomený kľúč zo zámku vybrať svojpomocne. Nemá to význam. S najväčšou pravdepodobnosť poškodíte zámok a zabijete pri tom zbytočne veľa čas. Privolaný zámočník si so zlomeným kľúčom poradí rýchlo, a bez poškodenia zámku.

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS