SAMOZATVÁRAČE NA DVERE

Na čo slúžia dverové samozatvárače ?

V každom bytovom dome, v každej verejnej  budove, v každej škole, či  predajni  mal by byť na otváravých  vchodových dverách namontovaný dverný samozatvárač. Dverný samozatvárač  slúži na to, aby manuálne otvorené dvere znovu zatvoril.

Priebeh zatvárania je u samozatváračov nastaviteľný a hydraulicky tlmený. Požadovaná sila zatvárania sa určuje podľa šírky a hmotnosti  dverného krídla a je stanovená normou. Dverové samozatvárače sa montujú na otváravé dvere plastové, drevené aj hliníkové, na dvere vchodové aj interiérové.  Zatvárače sú vhodné aj na protipožiarne a dymotesné dvere.

Výber a montáž samotného zatvárača závisí od konkrétnych požiadaviek kladených na dvere, na ktoré sa samozatvárač namontuje. Pri samozatváračoch si môžete k samozatváraču vybrať podľa potreby rameno bez aretácie – bez nastavenia polohy trvalého otvorenia, rameno s aretáciou – s nastavením polohy trvalého otvorenia alebo rameno s vypínateľnou aretáciou – s nastavením polohy otvorenia s možnosťou vypnutia.

Pre správne fungovanie dverových samozatváračov  je nevyhnutné, aby montáž, nastavenie a servis zabezpečoval odborný personál podľa pokynov výrobcu.

Potrebujete pomôcť s výberom samozatvárača?

Zavolajte nám. Pomôžeme Vám s výberom toho pravého pre Vás. Vykonáme u Vás OBHLIADKU – presné zameranie, ponúkneme Vám cenu. Obhliadku robíme zadarmo.

 

Kontaktujte nás

DORMA

 

ASSA ABLOY

 

  •  

Galéria niektorých našich produktov

Ďalšie produkty

Trezory

Na  zaistenie bezpečnosti, úschovu peňažnej hotovosti, dôležitých dokumentov a iných cenností je potrebná spoľahlivá ochrana. V našej ponuke nájdete trezory špičkovej kvality.

Bezpečnostné kovania

Certifikované bezpečnostné kovanie s prekrytím chráni bezpečnostnú vložku proti odvŕtaniu a vylomeniu. Voľbu kovania je nutné prispôsobiť bezpečnostnej triede vybraných dverí.

Bezpečnostné visiace zámky

Visacie zámky majú v dnešnej dobe širokú možnosť využitia a možno ich použiť takmer kdekoľvek. Viac informácií nájdete v našom sortimente. 

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS